Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza fructe de sezon si fructe exotice in functie de comenzi

Număr anunț
DA28314812
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Stefan cel Mare si Sfant (CUI 3346859)
Furnizor / câștigător
SUSHICO DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 44104810)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.040 RON
Valoare atribuită
40.040 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.040 RON

din 40.040 RON estimat