Atribuită Cumpărare directă

Institutia noastra doreste achizitionarea serviciilor de asistenta software pentru echipamentele informatice din cadrul Primariei (calculatoare, laptop-uri si imprimante) . Serviciile se vor presta pe o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA28395419
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
MAG-GEO CLEAN S.R.L. (CUI 40408735)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.400 RON
Valoare atribuită
11.400 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.400 RON

din 11.400 RON estimat