Atribuită Cumpărare directă

conform oferta. Include instalare, configurare si training operatori

Număr anunț
DA28367770
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
ROUA STREAM TM S.R.L. (CUI 43362012)
Cod CPV
32321200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.820 RON
Valoare atribuită
86.820 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.820 RON

din 86.820 RON estimat