Atribuită Cumpărare directă

Abonament Zoom Pro - 1 administrator al contului ( 1 Host) /100 partcipanti Zoom Pro fara limitare de timp, intalniri de grup nelimitate, Social Media Streaming,1 GB Cloud Recording Abonament Zoom Pro va fi achizionat pentru o perioada de 12 luni , iar plata abonamentului se va efectua lunar

Număr anunț
DA28340935
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
ROUA STREAM TM S.R.L. (CUI 43362012)
Cod CPV
48515000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat