Atribuită Cumpărare directă

REABILITARE CLĂDIRE GRĂDINIȚĂ conform invitatiei nr.4158/20.07.2021 publicata de catre Primaria Comunei Varias si conform listelor de cantitati

Număr anunț
DA28455220
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Furnizor / câștigător
GYO SARA & LUCAS SRL (CUI 36812823)
Cod CPV
45214100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425.000 RON
Valoare atribuită
425.000 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425.000 RON

din 425.000 RON estimat