Atribuită Cumpărare directă

OFERTA 00024/03.07.2021 CONFORM CAIETULUI DE SARCINI

Număr anunț
DA28383753
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Asistenta Medico-Sociala pentru Bolnavi Cronici (CUI 4364390)
Furnizor / câștigător
ECO IGIENA RAT S.R.L. (CUI 38991474)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.200 RON
Valoare atribuită
14.200 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.200 RON

din 14.200 RON estimat