Atribuită Cumpărare directă

Conform prevederilor Caietului de sarcini nr.5197/12.07.2021, atașat.

Număr anunț
DA28400058
Autoritate contractantă
Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic (CUI 37047959)
Furnizor / câștigător
AGRICO-LEI FRESH SRL (CUI 26821689)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat