Atribuită
Cumpărare directă
1. Saci hartie interior PE, set 100 buc, 3 straturi, 50 x 87 cm, Kraft, Natur, stratul din interior fiind laminat cu strat de PE (polietilena), bana dublu adeziva inchidere Capacitate: cca 25 kg 100 buc 2. sfoara cerata rezistenta la apa, 560 m, Sfoara din in pentru utilizare casnica si industriala Material: in Sfoara cerata, fir rezistent la apa Fibrele de in sunt rezistente la rupere si putrezire Lungime sfoara: 560 m Greutate rola: 250 g Rezistenta: 17.5 kg Ambalare: in rola Culoare: gri Diametru interior rola de carton pe care este rulata sfoara: 24 mm Dimensiuni rola (inaltime x diametru): 80 x 100 mm 2500 ml 3. Ace pentru cusut manual sfoara 10 buc 4. Creion tamplarie 30 buc 5. radiera pentru creion, 10 buc 6. Folie laminat A4 (216*303 mm) 80 microni 100 coli/top EVOffice 1 top 7. Folie laminat A3 (303*426 mm) 80 microni 100 coli/top EVOffice 1 top 8. Etichete autoadezive format EXPEDITOR- 100 buc si DESTINATAR- 100 buc, format 100*100mm, rezistente la umezeala 200 buc TRANSPORT INCLUS
- Număr anunț
- DA28644628
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.