Atribuită
Cumpărare directă
1. BANDĂ LAMINATĂ 24MM, SCRIS ALB PE FOND ALBASTRU, COMPATIBIL BROTHER PT-E550W 2 BUC 2. BANDĂ LAMINATĂ 24MM, SCRIS NEGRU PE FOND ROȘU, COMPATIBIL BROTHER PT-E550W 2 BUC 3. BANDĂ LAMINATĂ 24MM, SCRIS NEGRU PE FOND VERDE, COMPATIBIL BROTHER PT - E550W 3 BUC transport inclus in pret
- Număr anunț
- DA28615757
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 30192800-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420 RON
- Valoare atribuită
- 420 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.