Atribuită Cumpărare directă

1. Celit (folie ) folie cristal transparenta pentru montaj harti Germania, latime 1,05 m, grosime 100 microni , rola 25 mp, m2 25x15=375 2. Clipsuri 51 mm clips metalic de birou 51 mm, pentru prindere-cleme buc 60x0,8=48 3. Cutter cu rezervă Lama din otel inoxidabil, prevăzut cu lamă de rezervă, lungime 100mm; lăţime 18mm, prevăzut cu sistem de blocare şi de rupere a lamei, diverse culori. buc 5x6=30 4. Dosar plastic cu sina NOKI Rosii-10 buc, albastre-10 buc,albe-10 buc buc 30x0,6=18 5. Hartie cartonata alba A4 (pentru imprimat diplome) carton superwhite Canon , 200 gr/mp , format A4 buc 100x0,5=50 6. Universal permanent marker FABER CASTELL Rosu S-20 buc, rosu M-20 buc,albastru F-20 buc,albastru S-20 buc,albastru M-20 buc,negru S-10 buc, verde S-10 buc, maron S-10 buc buc 130x3,8=494 7. Marker Whiteboard-albastru,rosu,verde albastru-1 set,rosu-1 set,verde-1 set set. 3x6=18 8. Plastilina autoadeziva 10 culori,200 g/cutie, uşor de modelat., KORES cutie 3x8=24 9. Rigla 30 cm metalica Rigla aluminiu 30 cm buc 2x2=4 10. Rigla 50 cm metalica Rigla aluminiu 50 cm buc 2x5=10 11. Pasta lipit PELICAN 40 gr. Pasta lipit PELICAN 40 gr. sau Kores tub 10x7=70 12. Pioneze marcat momente tactice(tip-steag) Stegulete colorate, 20 buc/cutie, ALCO cutie 5x10=50 transport inclus in pret

Număr anunț
DA28559623
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.191 RON
Valoare atribuită
1.191 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.191 RON

din 1.191 RON estimat