Atribuită Cumpărare directă

Bloc notes format A4 x 50 file , interior hartie alba 80 gr/mp , coperta fata din carton DCL 250 gr/mp personalizata cu identitatea vizuala a proiectului tipar policromie , coperta spate carton 300 gr/mp , finisare cu inele duble metalice 100 buc 2. Pix metalic cu mina albastra personalizate cu identitatea vizuala a proiectului, prin gravare , sigla UE si text 100 buc 3. Roll – up 85 x 200 cm personalizate cu identitatea vizuala a proiectului, • Sistem de expunere tip Roller banner din aluminiu extrudat. • Print in policromie cu cerneala tip real solvent, pe polipropilena la calitate exceptionala 2400 DPI • Husa pentru transport. 1 buc 4. Mape A4 din carton DCL 300 gr/mp , tipar policromie , personalizate cu identitatea vizuala a proiectului, cotor 5 mm , in mapa se pot introduce aprox. 50 file A4 , 20 buc 5. Notes autoadeziv 75*75 mm galben/albastru/roz/verde pastel, 100 file EVOffice 20 set 6. Afis publicitar , format A3 din carton DCL 200 gr/mp personalizat cu identitatea vizuala a proiectului , tipar policromie 5 buc 7. Mapa plastic A4 rigid cu elastic si burduf 40mm EVOffice - albastru, negru ,rosu, verde 20 buc transport inclus

Număr anunț
DA28529948
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat