Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Matura Atena buc 4 Matura sorg cu coada, cu 3 cusaturi (12701M) buc 7 Cos hartii 12L, plastic, cu capac galben, Flip-Flap (42312SG) buc 5 Cos hartii 12L, plastic, cu capac rosu, Flip-Flap (42312ROS) buc 5 Galeata semiovala 15L, cu maner plastic si storcator (37121) buc 6 Rezerva mop bumbac 300g (AL011) buc 5 Rezerva mop plat bumbac, 60cm (39233) buc 2 Set perie WC, Saturn (41513) buc 6 Odorizant toaleta 55g, Sano Bon buc 25 Faras plastic cu lamela cauciuc + coada lunga (35202) buc 7 Detergent pentru parchet 750ml, Pronto Gel buc 14 Detergent pentru pardoseli 5L, Asevi, portocala bidon 5 Detergent automat, 4kg, Dero Ozon+ punga 4 Lavete uscate, 38x32cm, 3buc/set (5201) set 20 Spray insecticid universal 400ml, Baygon buc 7 Burete vase mic, cu canelura buc 10 Roller Schneider Xtra 803, varf cilindric 0.3mm, albastru (5622-278) buc 16 Marker whiteboard, varf rotund 2mm, Bic Velleda 1701, rosu buc 10 Marker whiteboard, varf rotund 2mm, Bic Velleda 1701, negru buc 20 Marker whiteboard, varf rotund 2mm, Bic Velleda 1701, albastru buc 20 Marker whiteboard, varf rotund 2mm, Bic Velleda 1701, verde buc 10 Burete magnetic pentru tabla (BO787/BO788) buc 30 x Cablu jack 3,5mm tata la jack 3,5mm tata 3 metri buc 5 Acuarele tempera 12 culori, 12 ml/tub, Faber-Castell cut 1 Pensula lemn 12buc/set, nr.2,4,6,8,10,12 + paleta, varf rotund si drept, Daco set 2 Pensule 4 buc/set, Faber-Castell Soft Touch set 1 x Cablu date/incarcare USB Lightning, alb, Flying Fish Golf GC-

Număr anunț
DA28589784
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 PESTERA (CUI 29466816)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.905 RON
Valoare atribuită
1.905 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.905 RON

din 1.905 RON estimat