Atribuită Cumpărare directă

vero/Vaccin rabic / Verorab* 1 flacon PULB. + SOLV. PT. SUSP. INJ. 50X164=8200 Algocalmin 1g/2ml x 5f/2ml / METAMIZOLUM NATRIUM / ALGO - METAMIZOL - ALGOCAL - NATRI - META 200X8.82=1764 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28609202
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764 RON
Valoare atribuită
1.764 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764 RON

din 1.764 RON estimat