Atribuită Cumpărare directă

COVID-19 Ag Test rapid caseta (Tampon nazofaringian) Sensibilibtate: 96,4% Specificitate: 99% Acuratete: 98.2% -Mediile de transport viral (VTM) pot afecta rezultatul testului -Depozitarea probei după extracție este stabilă timp de 2 ore la temperatura camerei sau 24 de ore la 2-8 ° C. Cititi rezultatul la 15 minute ; mod de ambalare : 25 teste (sub forma de caseta )/ kit pretul este exprimat pe test Materiale Furnizate • Caseta test – 25 buc • Tampon steril nazofaringian – 25 buc • Tub de extractie a probei cu solutie de extractie si picurator – 25 buc • Statie de lucru – 1 buc • Instructiuni de folosire – 1 buc producator: SC VitroBioChem SRL Brand produs : vitrotrack produsul detine: Declaratie Conformitate ;Avizare MS:Certificat de inregistrare a dispozitivelor medicale nr. RO_IVD_ 253_910 din 12.02.2021; buletin analiza/ lot

Număr anunț
DA28566231
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
Furnizor / câștigător
VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat