Atribuită
Cumpărare directă
Benzi oxidaza (cutiii cu 100 buc) cutie 2 375.00 Sputasol (cutie cu 10 fiole) cutie 2 336.00 Anaerogen (10 plicuri/cutie + 10 pungi) cutie 2 135.00 Kit coloratie GRAM kit 1 230.00 Amoxicillin/clavulanicacid 2:1 - 30/3 ug pachet 1 45.00 Ceftazidime 10 ug pachet 1 45.00 Gentamicin 30 ug pachet 1 45.00 Mupirocin 200 ug pachet 1 47.00 Penicillin 1 ug pachet 1 45.00 Produsele trebuie sa fie insotite de ceritificat de calitate
- Număr anunț
- DA28589961
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33124131-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.149 RON
- Valoare atribuită
- 2.149 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.