Atribuită
Cumpărare directă
- AGAR TRIPTONA SOIA; - Referat nr. 21312/16,12,2020, LSVSA, Buga C.; - BUGET, 20,04,03; - mediu deshidratat: flacon /500g Date tehnice: Reteta sa contina: Pancreatic rezumat de cazeina 15 g / litru, Clorura de sodiu 5,0 g / litru, Enzimatic rezumat de soia 5g / litru , Sa rezulte aproximativ 12,5l mediu dintr-un flacon Mediu deshidratat :pudra de culoare galben pai, care curge liber . Mediu preparat : gel colorat in galben pai . Specificatii /date tehnice si care atesta calitatea produsului sa fie de la producator si prezente la dosar in momentul evaluarii tehnice. Control calitate: Sa respecte cerintele SR EN ISO 11133/2014privind caracteristicile de performanta. Termen de livrare: -integral in 4-6 saptamani de la semnarea contractului Conditii de livrare: Produsul trebuie insotit de certificat de calitate sau alte documente care sa-i ateste performantele. Perioada de valabilitate sa fie de cel putin trei ani din momentul receptie In cazul in care produsul nu corespunde din punct de vedere tehnic sau nu respecta cerintele SR EN ISO 11133/2014 privind caracteristicile de performanta acesta se returneaza si este adus alt produs in loc.
- Număr anunț
- DA28496387
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558 RON
- Valoare atribuită
- 558 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.