Atribuită Cumpărare directă

CALITATE FOARTE BUNA !! Canula nazala pentru administrare oxigen, cu 2 cai, STERILA, cu marca CE, ambalata unitar, de foarte buna calitate! Mod de ambalare : 1 buc/ambalaj unitar, 100 buc/cut ! Dimensiuni disponibile : pentru adulti, pentru copii. Lungime tub = cca. 250cm ! Produsul este de foarte buna calitate, are marca CE si producatorul este certificat ISO. Societatea noastra este importatorul direct al acestui produs si avem certificare ISO pentru importul si distributia de produse medicale. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii . Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA28497858
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119 RON
Valoare atribuită
119 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119 RON

din 119 RON estimat