Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARAVAN MOBIL PLUMBAT 2000x800 Pb=1.5mm - 2 BUCATI

Număr anunț
DA34517065
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Cod CPV
14712000-5 · Plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.792.704 RON
Data publicării
17.11.2023 11:23
Data finalizării
21.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.792.704 RON