Atribuită Cumpărare directă

Pachet role sterilizare Role sterilizare plate 15 cm x 200 m - 20 buc x 193,00Ron/buc Role sterilizare cu volum 40 cm x 8 cm x 100 m - 10 buc x 452,00Ron/buc Role sterilizare cu volum 30 cm x 8 cm x 100 m - 10 buc x 335,00Ron/buc Role sterilizare cu volum 20 cm x 5,5 cm x 100 m - 20 buc x 234,00Ron/buc.

Număr anunț
DA28565930
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.410 RON
Valoare atribuită
16.410 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.410 RON

din 16.410 RON estimat