Atribuită Cumpărare directă

FURTUN 8X12, 7x11 PENTRU SISTEME DE ASPIRATIE = AUGUST 2021 = S9 = FE 1405/19.07.2021 FURTUN 8X12 PENTRU SISTEME DE ASPIRATIE X15M = 1 BUC.; FURTUN PENTRU SISTEME DE ASPIRATIE 7X11 UZ PEDIATRIC = 1 BUC.

Număr anunț
DA28503698
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141640-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat