Atribuită Cumpărare directă

- SONDE FOLEY DUFOUR CU 3 CAI CH 20 = 30 BUC – - SONDE FOLEY DUFOUR CU 3 CAI CH 22 = 18 BUC - SONDE TIEMAN CH 16 = 30 BUC - - SONDE TIEMAN CH 18 = 30 BUC - SONDE TIEMAN CH 20 = 10 BUC -SONDE NELATON CH 14=100 buc -SONDE NELATON Ch,16=100 buc

Număr anunț
DA28497224
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33181500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.456 RON
Valoare atribuită
4.456 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.456 RON

din 4.456 RON estimat