Atribuită
Cumpărare directă
Sonde Foley 3 cai, cu balon Material latex siliconat Dimensiuni: CH 16, CH 18, CH 20, CH 22 Ambalare individuala, sterila 10 bucati/cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE dimensiuni: - CH20 - 200 buc ; CH22 - 200 buc . Sonde urinare tip Foley 2 cai adulti Dimensiuni disponibile: CH 12 - CH 22 Ambalare 10 bucati / cutie. Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE dimensiuni: - CH14 - 500 buc ; CH16 - 500 buc ; CH18 - 500 buc ; CH20 - 300 buc ; CH22 - 300 buc
- Număr anunț
- DA28496225
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.305 RON
- Valoare atribuită
- 4.305 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.