Atribuită
Cumpărare directă
HANDYRAY PRO este o lanceta laser profesionala destinata spitalelor si unitatilor medicale folosita pentru a recolta probe capilare fara ace sau lancete. Cu ajutorul HANDYRAY PRO prelevarea probelor capilare este usoara, sigura, nedureroasa si fara risc de contaminare. Principiu de operare: Utilizeaza laserul in conformitate cu stanadrdele de siguranta medicale in vigare. Lancetea laser genereaza o cantitate de energie suficient de mare astfel incat intr-un timp foarte scurt(mai putin de 1/10000secunde), in contact cu pielea, sa formeze un canal de colectare a sangelui capilar. Beneficii: Sigur si usor de utilizat , Regenerare usoara ,Nedureros, Recoltare rapida, Fara contaminare, Fara ace Adresabilitate: • Monitorizare glicemie • Testare HbA1C • Testare laborator • Testare Point of Care • Orice tip de test medical care utilizeaza probe capilare Pachetul contine lanceta laser, incarcatspitalor, manual in limba romana si 100 de capace anticontaminare si protectie laser
- Număr anunț
- DA28569190
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33128000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.090 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.