Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs UM Cantitate Pret f.TVA Val.f.TVA bx542 BIOSILK - Fir matase, USP 4/0, L = 50 cm, 7 fire / plic, 12 plicuri / cutie fir 336 0,95 319,2 bx655 BIONIL MULTIx - Fir poliamida (nylon 6.6) multifilament, USP 2/0, L = 50 cm, 7 fire / plic, 12 plicuri / cutie fir 84 1,06 89,04 bx654 BIONIL MULTIx - Fir poliamida (nylon 6.6) multifilament, USP 3/0, L = 50 cm, 7 fire / plic, 12 plicuri / cutie fir 84 1,06 89,04 bx410 BIOSTER - Fir poliester, USP 1, L = 50 cm, 5 fire / plic, 12 plicuri / cutie fir 720 1,03 741,6 bxw395 Fir polipropilena loop(bucla) neresorbabil fir nr. 2 - 150cm ,cu ac triunghi 1/2 - 45 cm fir 24 13,04 312,96, Marcaj CE.
- Număr anunț
- DA28634196
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.551 RON
- Valoare atribuită
- 1.551 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.