Atribuită Cumpărare directă

BX304 Fir sutura polipropilena nr. 3/0, lungime 75 cm, ac triunghiular 18,7 mm, 3/8 cerc.La livrare produsele vor fi insotite de toate documentele legale inclusiv declaratie de conformitate . Produsul va avea termenul de valabilitate de cel putin 24 luni de la data receptiei .

Număr anunț
DA28618076
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.204 RON
Valoare atribuită
1.204 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.204 RON

din 1.204 RON estimat