Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA -- Nr crt Denumire produs ofertat Cantitate U.M Pret unitar Valoare lei fara TVA 1 Stapler pentru sutura liniara cu fereastra indicatoare dimensiune linie de sutura 45 mm 1 buc 640,00 640,00 2 Stapler pentru sutura liniara cu fereastra indicatoare dimensiune linie de sutura 60 mm 1 buc 640,00 640,00 3 Cutter pentru sectiune si sutura liniara, dimensiune linie de sectiune si sutura 60 mm 1 buc 640,00 640,00 Total oferta fara TVA 1.920,00 le
- Număr anunț
- DA28582285
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33162100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.