Atribuită Cumpărare directă

Pachet fire sutura chirurgie generala conform anunt ADV123533/03.08.2021 Nr crt. Specificatii tehnice fire Cod produs Producator U.M. Cantitate solicitata Pret unitar/ fir fara TVA Pret total fara TVA 1 Fir polipropilena 3/0, L=75cm, ac 26mm, 1/2 cerc varf rotund BX366 Biosintex fir 48 4 192.00 2 Fir polipropilena 2/0, L=75cm, ac 26mm, 1/2 cerc varf rotund BX335 Biosintex fir 60 4 240.00 3 Fir polipropilena 0, L=75cm, ac 24mm, 1/2 cerc varf rotund BX3011 Biosintex fir 36 5 180.00 4 Fir polipropilena 1, L=75cm, ac 24mm, 1/2 cerc varf rotund BX3022 Biosintex fir 36 5 180.00 5 Fir acid poliglicolic 3/0, L=75cm, ac 26,2mm, 1/2 cerc varf rotund BX103 Biosintex fir 48 6 288.00 6 Fir acid poliglicolic 2/0, L=75cm, ac 26mm, 1/2 cerc varf rotund BX136 Biosintex fir 60 6 360.00 7 Fir resorbabil multifilament 0, ac rotund 1/2 cerc, ac 36,6mm, L=75cm BX1233 Biosintex fir 36 7 252.00 8 Fir acid poliglicolic 1, ac 48mm, varf rotund BX1210 Biosintex fir 36 7 252.00 9 Fir acid poliglicolic 2,L=75cm, ac 48mm, 1/2 cerc varf rotund BX123 Biosintex fir 36 7 252.00 10 Fir polidioxanona 1, L=150cm, ac 48mm, 1/2 cerc varf rotund, loop BXW252 Biosintex fir 36 15.4 554.40 11 Fir polidioxanona 3/0, L=75cm, ac 26,2mm, 1/2 cerc varf rotund BX241 Biosintex fir 24 8 192.00 12 Fir polidioxanona 0, L=90cm, ac 40mm, 1/2 cerc varf rotund BX288 Biosintex fir 24 8 192.00 13 Fir poliamida 4/0, L=150 cm BX615 Biosintex fir 96 3 288.00 14 Fir poliamida 3/0, L=150 cm (echivalent ata chirurgicala nr. 9) BX600 Biosi

Număr anunț
DA28538462
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.641 RON
Valoare atribuită
4.641 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.641 RON

din 4.641 RON estimat