Atribuită Cumpărare directă

Stapler circular dispozabil cu cap detasabil NR.29MM = 4 BUC NR.32MM = 10 BUC NR.34MM = 4 BUC LIVRARE LA BUCURESTI PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28535943
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.220 RON
Valoare atribuită
17.220 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.220 RON

din 17.220 RON estimat