Atribuită Cumpărare directă

INITIALIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA , BX332-2 Fir polipropilena 4/0 90 cm 2 ace rotunde 26.2 mm,BX303 Fir polipropilena 3/0, L=75cm, ac=20

Număr anunț
DA28511919
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.143 RON
Valoare atribuită
1.143 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.143 RON

din 1.143 RON estimat