Atribuită
Cumpărare directă
INITIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA, BICRIL- fir acid poliglicolic 3/0, L=75cm, ac=26.2mm, 1/2 cerc, vf. Rotund 12 fire/cutie, - BX110 - Fir acid poliglicolic 0, L=150cm; 12 fire/cutie BX172 Fir acid poliglicolic 1, L=90 cm, ac 48mm, 1/2 cerc triunghiular Ambalare: 1 fir/plic, 12 fire/plic
- Număr anunț
- DA28511367
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.827 RON
- Valoare atribuită
- 1.827 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.