Atribuită
Cumpărare directă
Sistem drenaj percutan si aspiratie pleurala Producator: Redax 6 buc/cutie Poate fi utilizat in urmatoarele cazuri: -toracocenteza -emfizem subcutan -drenaj mediastinal Componenta trusei: Cateter percutan cu valva uniderectionala si indicator de culoare(Ch.9;Ch12) Ac Verres Adaptor multifunctional Scalpel Punga drenaj 2000ml Kit de fixare Seringa de 10ml si 60ml Clampa tub !!!!!!ATENTIE!!!! CH9- 6BUC SI CH12-6 BUC!!!!!!!!!!!!
- Număr anunț
- DA28498397
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141640-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.328 RON
- Valoare atribuită
- 2.328 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.