Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila, fixa si transmisie de date pentru sediile DGITL Sector 6 conform ofertei din SEAP si a caietului de sarcini atasat prezentei achizitii. Cantitatea reprezinta prestarea serviciilor pentru o perioada de 4 luni. Se va incheia un contract de prestari servicii pana la 31.12.2021 cu posibilitatea de prelungire conform prevederilor legale in vigoare.

Număr anunț
DA28651176
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.280 RON
Valoare atribuită
12.280 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.280 RON

din 12.280 RON estimat