Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii Voce fixa si fax - 24 luni, conform referat aprobat 15928/19.08.2021 - directia administrare si exploatare- responsabil administrativ. Locatie 1 -Centrala Telefonica Virtuala Business One Voice (atasat toate functionalitatile centralei) -Linie Telefonica Digitala-Terminal IP -Linie fax -22 interioare Printre functionalitatile centralei,mentionam faptul ca se poate seta mesaj de intampinare, redirectionari ,apel in asteptare,etc. Locatia 2,3 si 4 ,5,6 1 Linie de fix /locatie,toate aceste numere de telefonie fixa se vor introduce in centrala telefonica virtuala,astfel incat, orice apel de intrare din locatia 1 (sediul central) sa poata fi redirectionat catre celelalte locatii. Cost total servicii fixe :77,5 euro+ tva/luna( echivalentul in ron la cursul BNR de la data facturarii
- Număr anunț
- DA28632557
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.166 RON
- Valoare atribuită
- 9.166 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.