Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 6 buc telefoane mobile Apple cu: sistem de operare IOS 14.1, dimensiune 138.4x67.3x7.3mm, capacitate stocare 128GB, memorie RAM 4GB, video 4K, camera principala dual 12MP, camera secundara dual 12 MP, baterie 2815mAh, wireless charging, WIFI, GPS, NFC, Bluetooth, CPU hexa-core, IP 68 dust/water resistant, stereo speakers. Pret: 16153.73 lei
- Număr anunț
- DA28574273
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ENERGIEI (CUI 43507695)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.153 RON
- Valoare atribuită
- 16.153 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.