Atribuită Cumpărare directă

Comuna Frumosu doreste să achizitioneze servicii de telecomunicatii si internet

Număr anunț
DA28532722
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.472 RON
Valoare atribuită
11.472 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.472 RON

din 11.472 RON estimat