Atribuită
Cumpărare directă
2 abonamente cu urmatoarele resurse alocate individual pe sim : ❖ 10 GB trafic internet national proratabil ❖ pana la 500 Mbps viteza download in reteaua 4G/4G+ ❖ pana la 150 Mbps viteza upload in reteaua 4G/4G+ ❖ pana la 43,2 Mbps viteza download in reteaua 3G/3G+ ❖ pana la 5,76 Mbps viteza upload in reteaua 3G/3G+ Resursele incluse nu se reporteaza Tarife aditionale ❖ 1 euro / 2 GB fara TVA, trafic internet national mobil Pret unitar RON: 70.92 fara tva - ( pret pachet14.4 euro fara tva) curs valurat Orange la data de 26.05.2021 Euro - 4.9252 Durata contractuala 24 luni.
- Număr anunț
- DA28502726
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.702 RON
- Valoare atribuită
- 1.702 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.