Atribuită
Cumpărare directă
In vederea incheierii contractului veti transmite la adresa de e-mail licitatii.contracte@primariagiurgiu.ro urmatoarele documente pana la data de 02.09.2021 : ▪ Certificat constatator, emis de Oficiul Registrului Comertului în una din formele original/copie legalizata/copie lizibila cu mentiunea „conform cu originalul” în termen de valabilitate la data depunerii ofertei; ▪ Certificat de atestare fiscala privind achitarea obligatiilor exigibile catre bugetul de stat în una din formele original/copie legalizata/copie lizibila cu mentiunea „conform cu originalul” în termen de valabilitate la data depunerii ofertei; ▪ Certificat de atestare fiscala privind achitarea obligatiilor exigibile catre bugetul local în una din formele original/copie legalizata/copie lizibila cu mentiunea „conform cu originalul” în termen de valabilitate la data depunerii ofertei
- Număr anunț
- DA28653101
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197643-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.206 RON
- Valoare atribuită
- 10.206 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.