Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 500 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM OPTIMA OP-500075 1 CD-R EXPROT VERBATIM 50/BULK 52 X/700 MB/80 MIN VER43351 1 PLIC PENTRU CD, DVD PLICCD 1 COPII COLOR FORMAT A4 105 COPII COLOR FORMAT A3 50 MANOPERA SERVICII 5 3 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 20 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 200 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM, NOKI 56411 50 PIX GEL UNI-BALL UM-170, 0.7 UM-170 24
- Număr anunț
- DA28649922
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLIBASI (PRIMARIA COLIBASI) (CUI 5123624)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940 RON
- Valoare atribuită
- 940 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.