Atribuită Cumpărare directă

PIX GEL UNI-BALL UM-170, 0.7 UM-170 15 USB FLASH DRIVE KINGSTON 3.0 TYPE C 64GB DTDUO3C/64GB 1 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 12 PIX CU GEL GELFINO ECADA 83402 3

Număr anunț
DA28553567
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GIURGIU (CUI 4389203)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238 RON
Valoare atribuită
238 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238 RON

din 238 RON estimat