Atribuită
Cumpărare directă
Masca medicala: material netesut hipoalergenic, fara fibra de sticla, rezistenta mica la respiratie, bara de nas adaptabila, trebuie sa fie in conformitate cu directiva 93/42/CEE din 14 iunie 1993 , SR EN 14683+AC:2019 si cu HG 54/2009 si clasificat ca Dispozitiv Medical Clasa I , incadrare conform standardului SR-EN 1683+AC:2019 ca TIP II, protectie antibacteriana minim 98% - 15.000 buc.
- Număr anunț
- DA28600685
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.