Atribuită
Cumpărare directă
Masca medicala de unica folosinta - 3 straturi- 3pliuri -50 buc / cutie -tip II BFE > 98 , EN 14683 , marcaj CE -ISO 9001 -EN ISO 13485:2016 -CERTIFICAT DE INREGISTRARE A DISPOZITIVELOR MEDICALE NR RO_I-388-913/02.03.2021 Mod utilizare: • se fixeaza elasticele în spatele urechilor; • se fixeaza firul metalic pe forma nasului, • se așează pe fata, astfel încât sa acopere :nasul,gura și barbia 40000 buc = 800 cutii 0.07ron *40000=2800 ron
- Număr anunț
- DA28556521
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
- Furnizor / câștigător
- D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
- Cod CPV
- 18140000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.