Atribuită Cumpărare directă

Lame sticla, superfrost, cu margini rotunjite, taiate in unghi de 90°; - lame sticla pentru sectiuni histologice si citologice; - degresate, perfect transparente, fara nici un fel de absorbtie selectiva; - lame Superfrost - asigura rezistenta la zgariere sau lipire in cazul stivuirii in montatorul automat; - dimensiuni 26x76x1 mm

Număr anunț
DA28578478
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33141411-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.700 RON
Valoare atribuită
10.700 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.700 RON

din 10.700 RON estimat