Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi imunohematologie BioVue. Prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA28529337
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.300 RON
Valoare atribuită
7.300 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.300 RON

din 7.300 RON estimat