Atribuită Cumpărare directă

Servicii de utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic CTS Manager conform oferta nr. 16319 / 27.07.2021

Număr anunț
DA28511269
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4347615)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat