Atribuită
Cumpărare directă
Dosar Plastic cu Sina si 2 Perforatii - Referat nr.: 21437/ 17,12,2020, RU, 50 Buc.; 20170/ 27,11,2020, audit, 50 buc.; 21437/ 17,2020, secretariat, 100 buc.; 19404/16,11,2020, Contab. 500 buc.; 20139/27,11,2020 achiziții, 800 buc.; 19760/20,11,2020, 250 buc. LSVSA; 20012/25,12,2020, 400 buc. BAITGAE; comp. IIA, 18306/05,11,2020, 600 buc.; 19442/17,11,2020, Rm S. 0 buc. ; 20045/26,11,2020, SCOSBAn, 500 buc.; 19489/ 26,11,2020, COAOA, 100 buc.; 23046/31,12,2020, BCOAON, 100 buc. - BUGET, 20,01,01, LIVRARE ÎN MAXIM 10 ZILE DE LA FINALIZAREA ACHIZIȚIEI.
- Număr anunț
- DA28611077
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.073 RON
- Valoare atribuită
- 1.073 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.