Atribuită Cumpărare directă

1 HARTIE COPIATOR TECNIS 80 G, A4,297*210 MM, 80 G/M2, 500 COLI/TOP, 2.5 KG/TOP TOP 500 2 HARTIE COPIATOR A3,80 G/M2,500 COLI/TOP TOP 2

Număr anunț
DA28600289
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.530 RON
Valoare atribuită
4.530 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.530 RON

din 4.530 RON estimat