Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE LA NIVELUL SCOLILOR DIN COMUNA BRATCA, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BEZNEA

Număr anunț
DA34527851
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI 4738400)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.499.190 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
21.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.499.190 RON