Atribuită Cumpărare directă

Furnizare robot de bucatarie profesional pentru taierea si maruntirea legumelor pentru lot 5 conform anunt ADV1227558 si oferta nr. 52107/29.07.2021

Număr anunț
DA28583485
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134 RON
Valoare atribuită
2.134 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134 RON

din 2.134 RON estimat