Atribuită
Cumpărare directă
TAVA TIP GRATAR CROMAT GN 1/1 NUMAR DE REFERINTA: P24 F38 ACC 10.2 PRET DE CATALOG: 104,59 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39312200-4 Echipament de cantina (Rev.2) DESCRIERE: DIM 530x325 mm 3 Increase value Decrease value 104,59 313,77 COS BAZA NUMAR DE REFERINTA: P24 F20 CB PRET DE CATALOG: 79,69 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39312200-4 Echipament de cantina (Rev.2) DESCRIERE: COS BAZA 1 Increase value Decrease value 79,69 79,69 DISPENSER DETERGENT PENTRU ECOMAX 404 SI 504 NUMAR DE REFERINTA: P24 HO 04-005259-001 PRET DE CATALOG: 673,88 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39312200-4 Echipament de cantina (Rev.2) DESCRIERE: DISPENSER DETERGENT PENTRU ECOMAX 404 SI 504
- Număr anunț
- DA28507934
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.067 RON
- Valoare atribuită
- 1.067 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.