Atribuită
Cumpărare directă
ANSAMBLU MASINA DE SPALAT VASE NUMAR DE REFERINTA: HO ECOMAX 504 T+ACC2 PRET DE CATALOG: 8.749,11 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 42959000-3 Masini de spalat vasele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2) DESCRIERE: DEDURIZATOR 12L COS FARFURII CAP. ORARA 60COSURI/1080FARFURII CAPACITATE CU RACORD APA CALDA TEMP. SPALARE 60 gr c TEMP. LIMPEZIRE 82 gr c INALTIME MAX. INCARCARE 356 mm DOZATOR PT AGENT LIMPEZIRE DIM COS 500x500 mm PUTERE 5.9 kw GREUTATE NETA 54 KG ALIMENTARE ELECTRICA 380 v DIM 575x630x830 mm TIMBRU V 4.6 / HOBART GERMANIA
- Număr anunț
- DA28507916
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 42959000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.749 RON
- Valoare atribuită
- 8.749 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.